Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Уряд вдосконалив моніторинг проектів міжнародної технічної допомоги

Для вдосконалення моніторингу проектів МТД виконавці щорічно звітуватимуть про стан реалізації проектів, а бенефіціари та реципієнти отримають оновлені форми для звітування про результати роботи над проектами

Мінекономрозвитку повідомляє, що 14 серпня Кабінет Міністрів ухвалив ініційовані та розроблені Мінекономрозвитку зміни до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги (МТД) з метою вдосконалення процедури її залучення, державної реєстрації та перереєстрації, використання та моніторингу МТД.

Згідно з ухваленою Урядом постановою для вдосконалення моніторингу проектів МТД, виконавці щорічно звітуватимуть про стан реалізації проектів, а бенефіціари та реципієнти отримають оновлені форми для звітування про результати роботи над проектами.

«Чіткий облік, прозора звітність та моніторинг міжнародної технічної допомоги – одне з найбільш важливих наших завдань. Йдеться про суттєві суми, спрямовані на втілення важливих реформ в України, до прикладу протягом 2018 року в Україні реалізовувалось 618 проектів МТД загальною кошторисною вартістю $ 6,6 млрд. Відтак суспільство і донори повинні мати змогу в доступній формі побачити скільки і куди спрямовується цих коштів і оцінити ефект від їх використання», – коментує рішення Уряду Степан Кубів.

Уряд також посилив підзвітність реципієнтів та бенефіціарів щодо використання МТД через обов’язкове оприлюднення інформації про отриману міжнародну технічну допомогу.

Постанова Уряду удосконалила процедури залучення та державної реєстрації проектів МТД відповідно до пріоритетів, визначених у Програмі діяльності Кабінету Міністрів, Угоді про асоціацію між Україною та ЄС, регіональних стратегіях розвитку, інших стратегіях.

Урядова постанова також спростила процедури державної перереєстрації проектів МТД у разі зміни кошторисної вартості проекту та зміни переліку виконавців, зокрема з можливістю подання скороченого переліку документів для цього, а також спростила процедури погодження бенефіціарами планів закупівель.

Джерело
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Неприбуткові установи , ЗЕД , Фінансова допомога

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?