Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Нюанси відображення дат прийняття та звільнення працівника у формі №1ДФ

Як заповнюється інформація про дати прийняття та звільнення працівника у формі №1ДФ, якщо його неодноразово було прийнято та звільнено протягом звітного кварталу? А якщо працівник починає виконувати роботу за внутрішнім суміщенням? Консультує ДФС

ДФСУ у ІПК від 24.07.2019 р. №668/2/99-99-13-02-03-13 нагадує про порядок заповнення інформації щодо дат прийняття та звільнення працівника у формі №1ДФ. Так:

  • графа 6 заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які приймалися на роботу у звітному періоді;

  • графа 7 заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які були звільнені у звітному періоді за місцем роботи, на якому вони отримували дохід у вигляді заробітної плати, або звільнені до початку звітного періоду, але отримували доходи у звітному періоді.

Відповідно для тих фізичних осіб, які не змінювали місця роботи у звітному періоді, графи 6 та 7 не заповнюються.

При цьому у разі неодноразового прийняття фізичної особи на роботу і її звільнення з роботи у звітному кварталі про таку особу потрібно заповнювати стільки рядків, скільки разів інформація про зміну місця роботи особи зустрічається у звітному кварталі.

Наприклад, якщо працівника протягом кварталу було прийнято на роботу, потім звільнено і знову прийнято, то у формі №1ДФ необхідно відобразити отримані кошти двома рядками. В першому заповнюється  дата прийняття на роботу та дата звільнення, а у другому - тільки дата прийняття.

Водночас податківці роз’яснюють: якщо місце роботи працівника не змінювалося (працівник поряд зі своєю основною роботою виконує роботу за внутрішнім сумісництвом на тому ж самому підприємстві), то під час відображення у формі №1ДФ доходів, виплачених фізичній особі за основним місцем роботи та за сумісництвом, графа 6 не заповнюється.

***

Читайте також:

Автор:
Станіслав Горбовцов
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
1-ДФ , ПДФО , Податкова звітність , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?