Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Держстат скасував звіт про травматизм на виробництві (ф. №7-тнв)

З 1 січня 2020 року втратить чинність наказ Держстату №242, яким затверджено Звіт про травматизм на виробництві (форма №7-тнв)

З метою приведення нормативних актів Держстату у відповідність із законодавством наказом від 21.10.2019 р. №348 визнано таким, що втрачає чинність з 1 січня 2020 року, наказ Державної служби статистики від 18.08.2014 р. №242.

Ним затверджено форму державного статистичного спостереження №7-тнв (річна) "Звіт про травматизм на виробництві у 20__ році". Подавати її повинні були юридичні особи щорічно не пізніше 28 лютого.

Станом на 24.10.2019 р. Держкомстат не затвердив іншої форми звіту аналогічної тематики. А отже, подавати форму №7-тнв (річна) за 2019 рік не потрібно.

***

Читайте також:

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Бланки , Виробництво , Звітність , Статистична звітність , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі