Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Профспілки мають подати звіт про використання доходів за 2020 рік: нагадування від ДПС

Професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок, за підсумками 2020 року мають подати Звіт та річну фінансову звітність до 1 березня 2021 року

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області повідомляють, що професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок – неприбуткові організації, не звільняються від звітування за результатами 2020 року. Вони зобов’язані подати звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та річну фінансову звітність.

Це передбачено змінами, внесеними Законом України від 16.01.2020 р. №466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві». Зокрема у п. 46.2 ПКУ, вилучено положення щодо подання звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та річної фінансової звітності професійними спілками, їх об’єднаннями та організаціями профспілок лише у разі порушень п. 133.4 ПКУ.

Неприбуткові організації подають Звіт за формою, затвердженою наказом Мінфіна від 17.06.2016 р. №553 (у редакції наказу Мінфіна від 28.04.2017 р. №469), протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Отже, професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок, за підсумками 2020 року мають подати Звіт та річну фінансову звітність до 1 березня 2021 року.

***

Читайте також: Звіт неприбуткових організацій за 2020 рік: на що звернути увагу?

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ДПС у Івано-Франківській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , Неприбуткові установи , Фінансова звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі