Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Не пропустіть! 11 травня – граничний термін подання податкової звітності за I квартал 2021 року

11 травня (це вівторок і перший робочий день після травневих свят) є граничним терміном подання податкової звітності за I квартал 2021 року, а також алкогольно-тютюнової звітності за квітень 2021 року

Нагадуємо, що 11 травня* закінчується строк подання до податкової служби за І квартал 2021 року:

Крім того, 11 травня є також граничним терміном поданнязвітності щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (форми №1-РС, №2-РС, №3-РС, №1-ОА, №1-ОТ) за квітень 2021 року.

Нагадуємо, що до кінця червня діє карантин. Тому фінансових штрафів за несвоєчасне звітування та несплату податків - не буде. Але це правило не поширюється на ПДВ, рентну плату та акциз. До того ж діють й адмінштрафи за ці порушення. 

___________

*Відповідно до ст. 73 КЗпП, 9 травня (День Перемоги) в Україні є святковим днем. Цього року він припадає на неділю. Згідно зі ст. 67 КЗпП, якщо святковий або неробочий день співпадає з вихідним днем, то вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Тому за графіком п’ятиденного робочого тижня з вихідними днями у суботу та неділю вихідний день у неділю 9 травня переноситься на понеділок 10 травня.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Бланки , Звітність , Податкова звітність , Декларація , єдина звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі