Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Нюанси «нульового» декларування: інформаційний лист ДПС №22

ДПС розробила інформаційний лист №22 та окремо розмістила на своєму сайті детальну презентацію щодо «нульового» декларування

5 серпня у рамках проведення інформаційно-розʼяснювальної кампанії щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їх активів ДПС розроблено тематичний інформаційний лист №22.

У листі детально розʼяснено особливості Закону України від 15.06.2021 р. №1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

Його можна переглянути тут.

А 4 серпня ДПС у Facebook надає відповіді на ключові питання про одноразове (спеціальне) добровільне декларування, яке стартує з 1 вересня 2021:

  • Хто декларує?
  • Коли декларує?
  • Про об'єкти декларування
  • Про ставки збору
  • Про гарантії суб'єктам декларування та ін.

Відкрити Презентацію>>>

 

***

Читайте також

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ДПСУ
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
ПДФО , Декларація , «Нульове» декларування

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі