Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Знайомимося зі строками подання звітів до Держстату у 2022 році: проєкт календаря

Держстат оприлюднив проєкт Календаря подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності на 2022 рік

Держстат на своєму офіційному сайті оприлюднив Проєкт календаря подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності на 2022 рік.

Переглянути календар>>

Нагадаємо , що минулого тижня Держстат також опублікував на 2022 рік проєкти:

При цьому зазначено, що респонденти можуть вибрати найбільш прийнятний для себе спосіб подання звітності:

  • у формі електронного звіту;
  • поштою або факсом (з подальшим підтвердженням на паперових носіях) на адресу відповідного Головного управління статистики (звертаємо увагу, що у цьому разі датою подання звітності є дата отримання оригіналів звітів органами державної статистики);
  • безпосередньо при відвідуванні відповідного Головного управління статистики.

Звертаємо увагу, що 1 вересня на засіданні Уряду схвалено розроблений Держстатом проєкт Закону «Про офіційну статистику». Серед важливих положень законопроєкту - зменшення звітного навантаження на респондентів через розширення доступу органів державної статистики до даних інших державних органів. Про це читайте тут.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Бланки , Звітність , Статистична звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі