• Посилання скопійовано

ДПС оприлюднила доопрацьований проєкт змін розрахунку держдивідендів

З метою приведення форми Розрахунку у відповідність до положень Законів № 1630, № 2792 форма доповнюється додатковими відмітками у полях 9 та 10 та новими рядками

ДПС оприлюднила доопрацьований проєкт змін розрахунку держдивідендів

На офіційному сайті ДПС розміщено доопрацьований проєкт наказу Мінфіну «Про внесення Змін до форми Розрахунку частини чистого прибутку (доходу), дивідендів на державну частку».

Проєкт наказу підготовлено з метою реалізації положень:

Основною метою підготовки проєкту наказу є внесення змін до форми Розрахунку частини чистого прибутку (доходу), дивідендів на державну частку, затвердженої наказом Мінфіну від 12.01.2021 р. № 4.

З метою приведення форми Розрахунку у відповідність до положень Законів № 1630, № 2792 форма доповнюється додатковими відмітками у полях  9 та 10 та новими рядками.

Постановою № 718 внесено зміни до пункту 1 Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, затвердженого постановою КМУ від 23.02.2011 р. № 138, якими передбачено зменшення з 80 % до 50 % (посеред звітного (податкового) року) нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) до державного бюджету для державних лісогосподарських, лісозахисних, інших підприємств, які належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, за умови спрямування ними 30 % чистого прибутку (доходу) на визначені цілі.

У зв’язку з цим форма Розрахунку доповнюється блоками «Коригування, пов’язані зі зміною нормативу відрахування», «Інформація щодо використання вивільнених коштів», «Інформація щодо використання вивільнених коштів» та «Інформація щодо законодавчих підстав для застосування зниженого нормативу відрахування (звільнення від сплати, зменшення бази відрахування тощо)».

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця на адреси розробника: поштову – 04653, МПС, Київ – 53, Львівська площа, буд. 8, Департамент методології, електронну – post@tax.gov.ua, а також на поштову адресу Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

Додаткові матеріали

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»