• Посилання скопійовано

Незабаром зʼявиться оновлена форма розрахунку частки сільгосптоваровиробництва

За проєктом наказу Мінагрополітики у розрахунку зʼявиться рядок 3.8. щодо суми доходу від перерахунку доходів при врегулюванні сумнівної (безнадійної) заборгованості

Незабаром зʼявиться оновлена форма розрахунку частки сільгосптоваровиробництва

На сайті Мінагрополітики оприлюднено проєкт наказу «Про внесення змін до Розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва» (далі – проєкт наказу).

Метою проєкту наказу є удосконалення Розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва.

За пояснювальною запискою до проєкту, діючий Розрахунок не враховує можливість зміни операційного обороту між пов’язаними сторонами, які призведуть до зменшення балансів заборгованостей, що автоматично матимуть наслідок зменшення суми балансів резервів на звітні дати та відповідні визнання доходів від перерахунку резервів у складі субрахунку 716 «Відшкодування раніше списаних активів».

У розрахунку зʼявиться рядок 3.8. щодо суми доходу від перерахунку доходів при врегулюванні сумнівної (безнадійної) заборгованості.

У зв’язку із вищевикладеним, Розрахунок потребує коригування в частині надання можливості вираховувати доходи від коригування резерву під кредитні збитки із скоригованого доходу сільськогосподарського товаровиробника.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту наказу та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:

Державна регуляторна служба України (вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011); е-mail: inform@dkrp.gov.ua;

Міністерство аграрної політики та продовольства України (вул. Хрещатик, 24, м. Київ, 01001, тел. 044-363-08-59); е-mail: s.karasevich@minagro.gov.ua.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»