• Посилання скопійовано

Статистична звітність-2024: з'явилися проєкти табеля та альбому форм

Держстат опублікував проєкти Альбому форм державних статистичних спостережень та Загального табеля (переліку) форм державних статистичних спостережень на 2024 рік

Статистична звітність-2024: з'явилися проєкти табеля та альбому форм

На сайті Держстату у розділі "Для респондентів" оприлюднено проєкти:

  • Альбому форм державних статистичних спостережень на 2024 рік (завантажити). У ньому представлено бланки форм державних статистичних спостережень на 2024 рік за розділами по галузям економіки.
  • Загального табеля (переліку) форм державних статистичних спостережень на 2024 рік (завантажити). Традиційно перелік містить назви форм статзвітності, які потрібно подавати наступного року, реквізити наказів, якими вони затверджені, строк та періодичність подання, а також хто повинен подавати кожен з цих звітів. 

 

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»