• Посилання скопійовано

Статистична звітність-2024: затверджено табель та альбом форм

Держстат оприлюднив Альбом форм державних статистичних спостережень та Загальний табель (перелік) форм державних статистичних спостережень на 2024 рік

Статистична звітність-2024: затверджено табель та альбом форм

На сайті Держстату у розділі "Для респондентів" оприлюднено на 2024 рік:

Календар подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності на 2024 рік поки що у проєкті.

Також нагадаємо, що раніше Держстат оприлюднив перелік форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності, які респонденти можуть подавати в електронному вигляді у 2024 році. Крім того, опубліковано зміни у поданні форм державних статистичних спостережень до органів державної статистики на 2024 рік. Так, для подання 26 звітів змінено форми, для 3 форм змінено строк подання, 4 форми скасовано та затверджено 2 нові звіти.

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»