• Посилання скопійовано

Як заповнювати поле «Код нерезидента в країні резиденції» додатка ПН до декларації з податку на прибуток?

Поле «Код нерезидента в країні резиденції» додатка ПН до Декларації заповнюють за наявності інформації про код нерезидента. У разі відсутності інформації поле заповнюють з прокресленням

Як заповнювати поле «Код нерезидента в країні резиденції» додатка ПН до декларації з податку на прибуток?

Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків розповідає, що додаток ПН до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, форму якої затверджено наказом Мінфіну від 20.10.2015 №897 (у редакції наказу Мінфіну від 28.04.2017 №467) зі змінами, внесеними наказом Мінфіну від 14.11.2019 №481 (далі – Декларація), заповнюється окремо щодо кожного нерезидента, якому виплачуються доходи із джерелом їх походження з України.

У додатку ПН до Декларації зазначають такі відомості про нерезидента:

  • повне найменування нерезидента, місцезнаходження нерезидента, що зазначені у контракті/договорі;
  • назва країни резиденції нерезидента, код країни резиденції – відповідно до Переліку кодів країн світу для статистичних цілей, затвердженого наказом Державної служби статистики України від 08.01.2020 №32, або назва вільної економічної зони;
  • відмітка про наявність офшорного статусу – у разі наявності офшорного статусу відповідно до пп. 14.1.122-1 ПКУ;
  • код нерезидента в країні резиденції.

Поле «Код нерезидента в країні резиденції» додатка ПН до Декларації заповнюють за наявності інформації про код нерезидента. У разі відсутності інформації поле заповнюється з прокресленням.

Джерело: ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»