• Посилання скопійовано

20 травня – останній день подання податкової звітності за квітень

Нагадуємо, що понеділок, 20 травня, є граничним терміном для подання звітності за квітень до ДПС. Але виконати свій обов'язок можна й після війни, якщо поки що немає такої можливості

20 травня – останній день подання податкової звітності за квітень

Нагадуємо, що у понеділок, 20 травня, закінчується строк подання до податкової служби:

З цією інформацією поділилися територіальні податківці. 

Зауважимо, що, попри війну, з 27.05.2022 платники податків повинні повноцінно виконувати свої податкові обов’язки, зокрема зі сплати податків та зборів, подання звітності, реєстрації ПН, АНРК тощо (пп. 69.9 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ).

Водночас платників податків, які не мають такої можливості, звільнено від відповідальності, передбаченої ПКУ, за умови виконання ними податкових обов’язків протягом 6 місяців після припинення або скасування воєнного стану або протягом 60 к. дн. з першого дня місяця, наступного за місяцем відновлення таких можливостей (пп. 69.1 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ).

Також у цей день слід сплатити податки за І квартал. А саме: екологічний податок, рентну плату, єдиний податок для III групи, туристичний збір та інші податки.

 

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»