• Посилання скопійовано

Нюанси зазначення КВЕДів у декларації ЄП

Податківці підкреслили, що у податковій декларації платника єдиного податку ФОП зазначає лише ті види діяльності, які фактично ним здійснювались

Нюанси  зазначення  КВЕДів у  декларації ЄП

Головне управління ДПС у Луганській області нагадує, що форму податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця затверджено наказом Мінфіну від 19.06.2015 № 578 (далі – Декларація).  

У полі 10 «Види підприємницької діяльності у звітному періоді» розд. І «Загальні показники підприємницької діяльності» Декларації вказують код та назву виду економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010) лише тих видів підприємницької діяльності, які фактично здійснювалися у звітному періоді платником єдиного податку.  

При цьому при створенні в меню «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету Декларації в електронному вигляді у таблиці поля 10 такої Декларації автоматично відображаються коди та назви видів діяльності, які зазначені в реєстрі платників єдиного податку. 

За потреби кількість рядків може бути зменшено/збільшено шляхом видалення/додавання рядка, яке здійснюється натисканням правої кнопки миші при наведенні курсору на будь-який рядок поля 10 Декларації, внаслідок чого з’явиться панель інструментів редагування рядків, яка дозволяє рядки в таблиці видаляти або додавати. 

Джерело: ДПС у Луганській області

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»