
ДПС у Дніпропетровській області інформує, що повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою №20-ОПП (далі – Повідомлення №20-ОПП), заповнюється з дотриманням Пам’ятки для заповнення розділу 3 Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (Додаток до Повідомлення №20-ОПП), що містить опис даних, які зазначаються у відповідних графах цієї заяви.
У графах 6 та 7 зазначаються – код територіальної громади, назва населеного пункту/району у місті відповідно до даних Кодифікатора адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2020 №290 (із змінами) (далі – КАТОТТГ).
Для зручності заповнення граф 6 та 7 в електронній формі використовується довідник, що базується на даних КАТОТТГ. Обрання заявником відповідного коду територіальної громади для графи 6 передбачає автоматичну прив’язку значення назви населеного пункту/району у місті до цього коду для графи 7.
У графі 8 обирається один із запропонованих типів вулиць (вулиця / бульвар / площа / проспект / провулок / проїзд / узвіз тощо).
Графа 9 заповнюється з використанням довідника вулиць, який є еталонним, і формується ДПС на підставі даних щодо назв вулиць відповідних населених пунктів, які надходять до ДПС від місцевих органів влади.
Якщо в адресних даних щодо місцезнаходження тимчасової споруди (ТС), кіоска, павільйона тощо не визначено тип та/або назву вулиці, у такому разі дані про місцезнаходження ТС, кіоска, павільйона тощо вносяться до графи 7.1.
Відсутність фактичних даних для ТС, кіоска, павільйона тощо, стосовно якого подається Повідомлення №20-ОПП, щодо даних, які вказуються у графах 10 – 13, не потребує їх заповнення.
У графах 14 та 15 зазначається відповідний стан ТС, кіоска, павільйона тощо (експлуатується, орендується, здається в оренду тощо), вид права на ТС, кіоск, павільйон тощо (право власності, володіння, користування, постійного користування, господарського відання тощо).
При цьому у графі 15 зазначається той вид права на об’єкт, що визначений правовстановлювальним документом, у графі 14 зазначається фактичний стан ТС, кіоска, павільйона тощо на момент заповнення Повідомлення №20-ОПП.
На підставі проставленої відповідної позначки в графі 16 здійснюється взяття на облік платника податків за неосновним місцем обліку в контролюючому органі за місцезнаходженням об’єкта оподаткування.
Графа 17 «Реєстраційний номер об’єкта оподаткування» – не заповнюється.