• Посилання скопійовано

НБУ дозволяє продавати гривню для вивезення за кордон у зв’язку з Євро-2012

Національний банк України (НБУ) дозволив банкам до вересня поточного року продавати іноземним банкам-кореспондентам готівкову гривню для вивезення за межі країни у зв’язку з проведенням фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2011 року.

У постанові зазначається, що продаж і вивезення готівкової гривні за межі країни мають здійснюватися на підставі угоди, підписаної уповноваженим банком та іноземним банком-кореспондентом.

Уповноважений банк зобов’язаний подати до НБУ у строк не більше 10 робочих днів з дати вивезення валюти України за межі України копію договору з іноземним банком про продаж йому валюти України за іноземну валюту 1-ї групи Класифікатора, засвідчену підписом головного бухгалтера уповноваженого банку та відбитком печатки банку.

 

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»