Головна Усі новини Фінанси і банки НБУ і банківська система

ВРУ ліквідувала Нацкомфінпослуг: прийнято закон

Прийнятий ВРУ законопроект №1069-2 приводить регулювання та нагляд у небанківському фінансовому секторі у відповідність до міжнародних стандартів

12 вересня 2019 року ВРУ підтримала в цілому законопроект №1069-2 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» (відомий як законопроект про «спліт»).

У першому читанні його підтримали 301 нардеп, в цілому з необхідними техніко-юридичними правками - 296 народних депутатів.

Цим Законом запропонована ліквідація Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

За інформацією від Мінфіну, метою законопроекту є дерегуляція та зменшення кількості точок дотику бізнесу та держави:

  • менше регулюючих та контролюючих органів;
  • менше погоджувальних процедур;
  • нижчі корупційні ризики;
  • кращі умови ведення бізнесу.

Законопроект є результатом спільної роботи регуляторів фінансового сектору та міжнародних експертів і передбачає такі зміни:

Законопроект приводить регулювання та нагляд у небанківському фінансовому секторі у відповідність до міжнародних стандартів. Ухвалення законодавства, важливого для забезпечення розвитку фінансових ринків, і зокрема закону про «спліт» є також одним із пунктів Меморандуму співпраці з МВФ в рамках програми Стенд-бай.

Джерело
Верховна Рада України
Рубрика:
Фінанси і банки / НБУ і банківська система
Теги:
Банки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі