• Посилання скопійовано

ПриватБанк скасував комісію на перекази з карток польських і німецьких банків через «Приват24»

За інформацією ПриватБанку, його клієнти тепер зможуть відправляти перекази з карток польських та німецьких банків безкоштовно через Приват24

ПриватБанк скасував комісію на перекази з карток польських і німецьких банків через «Приват24»

ПриватБанк продовжує підтримку українців, які через війну опинилися за кордоном та надсилають кошти рідним, друзям та волонтерам в Україні. Протягом березня - липня клієнти банку зможуть надсилати безкоштовні перекази на власну картку з карток польських та німецьких банків у Приват24.

Миттєвий переказ із закордонної картки на картку ПриватБанку можна здійснити за декілька кліків у вебверсії або мобільному Приват24 (меню «Сервіси» – «Перекази» – «На картку»). Під час вибору картки відправника зазначте реквізити своєї закордонної картки, і такий переказ банк здійснить без комісій. Як це зробити – ми підготували детальну відеоінструкцію.

Джерело: ПриватБанк

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»