• Посилання скопійовано

В обіг вводиться нова 1000-гривнева банкнота: анонс від НБУ

В обіг вводяться банкноти номіналом 1 000 гривень з підписом Голови Національного банку України Андрія Пишного

В обіг вводиться нова 1000-гривнева банкнота: анонс від НБУ

У межах планового випуску для забезпечення готівкового обігу банкнотами номіналом 1 000 гривень, на заміну зношених та пошкоджених банкнот Національний банк з 20 липня 2023 року випускає в обіг банкноти номіналом 1 000 гривень зразка 2019 року – з підписом Голови Національного банку України Андрія Пишного та відображенням на них року випуску.

Вони перебуватимуть в обігу разом з іншими банкнотами цього номіналу попередніх років випуску та обов’язкові до приймання всіма фізичними та юридичними особами без будь-яких обмежень на всій території України. Нагадаємо, що відповідно до законодавства України на банкнотах, що вводяться в обіг в межах планового випуску, розміщується підпис чинного Голови Національного банку. 

Відповідні норми містить рішення Правління Національного банку України від 02 лютого 2023 року № 45-рш.

***

Читайте такожНБУ ввів банкноти номіналом 500 грн з підписом Голови НБУ Андрія Пишного

Джерело: Нацiональний банк України

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»