• Посилання скопійовано

ПриватБанк тепер видає платіжні картки єВідновлення у відділеннях банку

Відтепер власники цифрових карток єВідновлення ПриватБанку, за потреби та за бажанням, можуть отримати фізичну картку у будь-якому відділенні банку. Фізична картка буде потрібна клієнтам, які не мають на NFC смартфона для розрахунків цифровим гаманцем

ПриватБанк тепер видає платіжні картки єВідновлення у відділеннях банку

Відтепер власники цифрових карток єВідновлення ПриватБанку, за потреби та за бажанням, можуть отримати фізичну картку у будь-якому відділенні банку. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, фізична картка буде потрібна клієнтам, які не мають на NFC смартфона для розрахунків цифровим гаманцем чи віддають перевагу безготівковим розрахункам саме картками.

На сьогодні банком випущено більше ніж 80 тисяч карток єВідновлення. Понад 70% українців, які звернулися за отриманням  компенсації від держави, обрали в Дія саме картку ПриватБанку.

Нагадаємо, оформити картку єВідновлення у ПриватБанку можна за кілька кліків у мобільному банку Приват24 – зайти у вкладку «Гаманець», натиснути меню «Додати» та вибрати картку єВідновлення. Тільки клієнти ПриватБанку отримують за картками єВідновлення 15% кешбеку за здійснені оплати – для отримання кешбеку треба лише зареєструватися на сайті банку.

Джерело: ПриватБанк

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»