• Посилання скопійовано

ФОПи можуть відкрити рахунок у ПриватБанку онлайн за допомогою Дія.Підпис

Щоб відкрити новий рахунок у ПриватБанку на сайті банку, підприємцям треба пройти 6 простих кроків, що триватиме не більше 5 хвилин. Зробити це можна як за допомогою Smart ID та КЕП ПриватБанку, так і через Дія.Підпис державного сервісу Дія

ФОПи можуть відкрити рахунок у ПриватБанку онлайн за допомогою Дія.Підпис

ПриватБанк запустив для українських підприємців, які відкривають свій рахунок ФОПа через сайт банку, можливість зробити це за декілька кроків як за допомогою Smart ID та КЕП ПриватБанку, так і через Дія.Підпис державного сервісу Дія.

Як повідомив член правління банку з питань МСБ Євген Заіграєв, підключення сервісу Дія.підпис значно спрощує відкриття рахунків ФОПа для підприємців, які раніше не були клієнтами банку або раніше не мали електронного підпису від ПриватБанку.

Щоб відкрити новий рахунок у ПриватБанку на сайті банку, підприємцям треба пройти 6 простих кроків, що триватиме не більше 5 хвилин. Щомісяця нові рахунки у ПриватБанку відкривають майже 20 тисяч ФОПів. При цьому кожен третій новий рахунок підприємця відкривається виключно онлайн через сайт банку, а після старту сервісу кожен п'ятий підприємець при відкритті нового рахунку користується саме Дія.Підпис.

За дослідженнями компанії CBR, проведеними у 2023 році, 45% юридичних осіб та 61% підприємців називають ПриватБанк основним банком для свого бізнесу.

Джерело: ПриватБанк

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»