Головна Усі новини Праця та соціальний захист Пенсії

У березні вперше відбудеться автоматична індексація пенсій

В Україні з 1 березня вперше розпочнеться автоматична індексація пенсій

В Україні з 1 березня вперше розпочнеться автоматична індексація пенсій. Про це на презентації звіту уряду за минулий рік заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, за минулий рік середній розмір пенсії зріс у 1,5 рази. Гройсман також оголосив, що з 1 березня розпочнеться перша автоматична індексація пенсій.

«Минулого року пенсії були підвищені на 1476 гривень для 550 тисяч військових пенсіонерів», - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше Гройсман заявляв, що перерахунок пенсій у 2019 році буде здійснюватися автоматично.

«У січні у нас буде перерахунок пенсій для військових пенсіонерів, це десь 500 тис. осіб. А 1 березня буде масовий перерахунок пенсій для всіх українських громадян. Це буде вперше автоматична індексація», - зазначав прем'єр. Крім того, він підкреслив, що тепер індексація буде проводитися щорічно.

Відзначимо, раніше голова правління ПФУ Євген Капінус підкреслив, що на сьогодні в Україні на 10 працівників припадає 11 пенсіонерів.

 

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Пенсії
Теги:
Індексація , Пенсія , Суспільство

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 7

Новини по темі

Консультації по темі