• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Скільки фактичних перевірок валютних обмінників проведено ДПС у 2025 році?

Вилучено з «Моїх новин»

Протягом року ДПС провела майже 200 фактичних перевірок пунктів обміну валют. За виявлені порушення донараховано понад 58 млн грн штрафів. Фахівці ДПС проаналізували інформацію на інтернет-ресурсах та у соцмережах і виявили розгалужену мережу обмінників

Скільки фактичних перевірок валютних обмінників проведено ДПС у 2025 році?

Протягом року ДПС провела приблизно 200 фактичних перевірок пунктів обміну валют. За виявлені порушення донараховано понад 58 млн грн штрафів.

Під час перевірок виявили 20 фактів незаконної роботи – без державної реєстрації як суб’єктів господарювання.

Зокрема, фахівці ДПС проаналізували інформацію на інтернет-ресурсах та у соцмережах і виявили розгалужену мережу цілодобових обмінників. 

Вони працювали без:

  • належної державної реєстрації;
  • ліцензії Національного банку України;
  • сплати податків;
  • застосування РРО/ПРРО.

Завдяки скоординованій роботі територіальних органів ДПС протягом трьох тижнів діяльність цієї мережі припинено. Наразі пункти не працюють. 

Податківці моніторять активність мережі і надалі У разі виявлення нових фактів незаконної діяльності проводитимуться відповідні заходи.

Якщо вам відомі факти незаконної господарської діяльності повідомте ДПС через інформаційний сервіс TAX Control.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»