• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Податкові розслідування здійснюватимуться в режимі відеоконференції

Вилучено з «Моїх новин»

Державна податкова служба підписала угоду про постачання систем відеозв'язку для підрозділів, що провадять досудові розслідування

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Нова система дозволить скоротити витрати на слідчі дії. Зокрема, опитування свідків та підозрюваних, очні ставки, ідентифікацію акцизних марок, паспортів, печаток та інших документів можна буде здійснювати без відряджень. Це зекономить як робочий час слідчих, так і бюджетні кошти, що витрачалися на поїздки до регіонів під час розслідування резонансних справ.
У податковій наголошують, що відеоконференції є актуальною новацією саме для розслідування економічних злочинів, оскільки у більшості випадків злочинці використовують міжрегіональні мережі фіктивних підприємств, і доказову базу потрібно збирати в усій країні та за кордоном. Запровадження нової системи зв’язку, сподіваються у ДПСУ, прискорить процес збору доказів.
Крім того, переоснащення правоохоронців обумовлене вимогами нового Кримінально-процесуального Кодексу, який набирає чинності 19 листопада 2012 року.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ДФСУ

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»