Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Мінфін підкоригував порядок формування плану-графіка документальних планових перевірок

Міністерство фінансів внесло зміни до Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків

Зміни до Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків затверджено наказом Мінфіну від 27.02.2017 р. №294.

Нагадаємо, що Порядок розроблений з метою забезпечення єдиного підходу до формування щоквартального плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків

 

Загальні положення

У Порядку тепер прописано, що річний план-графік складається, починаючи з 2018 року.

План-графік документальних планових перевірок на поточний рік оприлюднюється на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки.

Оновлення річного плану-графіка здійснюється у разі його коригування територіальними органами ДФС.

Окрім того, зазначено, що проекти річних планів-графіків складаються територіальними органами ДФС не пізніше 1 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки. При цьому річні плани-графіки не потребують узгодження з органами державного фінансового контролю.

 

Порядок відбору до плану-графіка платників податків - юросіб, фінустанов, постійних представництв та представництв нерезидентів

При формуванні річного плану-графіка на наступний рік враховуватимуться показники за результатами діяльності платника податків за 9 місяців поточного року. Якщо податковим (звітним) періодом для податку на прибуток платника податків є календарний рік, то при плануванні враховуватимуться показники за попередній рік.

При включенні підприємств до плану-графіка (коригування плану-графіка) територіальним органам ДФС необхідно буде встановити наявність структурних підрозділів, дочірніх підприємств, що входять до інфраструктури платників податків - головних підприємств, та направити їх переліки не пізніше 15 числа останнього місяця поточного кварталу,  а для річного плану-графіка - до 25 листопада року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки, до відповідних територіальних органів ДФС, на обліку в яких знаходяться вказані підрозділи, для організації контрольно-перевірочних заходів, у тому числі шляхом включення їх до плану-графіка (коригування плану-графіка) у періоди, на які заплановані перевірки головних підприємств.

 

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування, яке заплановане в "Офіційному віснику України" № 30 (14.04.2017).

План-графік планових перевірок ДФС на 2017 рік дивіться тут>>

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі