Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Оновлено план-графік планових перевірок ДФСУ на 2018 рік

Податківці оприлюднили оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік

ДФСУ на своєму офіційному сайті оприлюднила оновлений план-графік документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік. 

Як зазначили податківці,  з урахуванням коригування (лютий 2018 року) викладено:

  • розділ І плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб";
  • розділ ІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів" (завантажити).

Розділ ІІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки самозайнятих осіб" (завантажити)  та Розділ ІV "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (завантажити) залишено без змін. 

Нагадаємо, що до цього плану відбиралися платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи.

Порядок формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків затверджено наказом №524. Цим Порядком визначено критерії ризиків від провадження діяльності платників податків, які поділено за ступенями значущості (високий, середній, незнач­ний). 

Періодичність проведення документальних планових перевірок платників визначалася залежно від ступеня ризику в діяльності платників податків. Від величини ризику й залежала періодичність планового контролю: що меншими будуть ризики платників, то рідшими будуть візити податківців. Про це ми розповідали тут>>

Хто ще перевірятиме бізнес у 2018 році - читайте тут>>

Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 6

Новини по темі

Консультації по темі