Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

УВАГА! Листопадові зміни плану-графіка перевірок ДФСУ на 2018 рік

ДФСУ оприлюднила оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік з урахуванням коригування (листопад 2018 року). Згідно з ним, у 2018 році відбудеться 8631 планова податкова перевірка

Скоро вже 2019 рік, а податківці ще досі продовжують коригувати план-графік планових перевірок на 2018 рік. Сьогодні, 13 листопада, на сайті ДФСУ оприлюднено оновлені (станом на 13.11.2018 р.):

  • Розділ І «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб». 
  • Розділ ІІ «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів». 

Завантажити їх можна тут>>

 

Розділ ІІІ «Документальні перевірки платників податків - фізичних осіб» (станом на 31.10.2018 р.) (завантажити)  та Розділ ІV  «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО, військового збору та ЄСВ» з урахуванням коригування (станом на 19.10.2018 р.) (завантажити) поки що залишено без змін.

 

Згідно з оновленим планом-графіком у 2018 році відбудеться 8631 планова податкова перевірка. Це на 3 перевірки менше, ніж у плані-графіку за жовтень. 

 

За даними онлайн-сервісу VKURSI94 юридичних особи додано до плану, 109 виключено з плану, а щодо 15 компаній дата перевірки перенесена. Також звертаємо увагу, що 33 органи державного нагляду вже сформували проект планів перевірок на 2019. До нього включено 121 223 суб’єктів господарювання. 

***

Можливість безкоштовно перевірити в 1 клік, чи не потрапила ваша компанія до плану-графіка перевірок  ДФСУ, Держпраці та ще 22 контролюючих органів доступна в онлайн-сервісі VKURSI.

Розпочати перевірку!

 

Введіть код ЄДРПОУ, або назву компанії у поле пошуку сервісу VKURSI. В досьє, перегляньте розділ “Графік перевірок”. 

Розпочати перевірку >>>

***

Звертаємо увагу!

  • Раніше податківці оприлюднили довідник структури плану-графіка з кодами груп підприємств у розрізі направлень їх діяльності. З ним можна ознайомитися тут.
  • Нагадаємо, що до цього плану відбиралися платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи. Про це ми розповідали тут>>
  • Чому податківці коригують посеред року свій план-графік перевірок? Читайте тут>>
  • Також звертаємо увагу, що  з 23 лютого і до кінця року 24 органи держнагляду мають право прийти на планову перевірку. Серед них - ДФСУ та Держпраці. Про це ми повідомляли тут.
  • Весь перелік можна переглянути тут>>
  • Плани перевірок на 2018 рік інших держорганів дивіться у довіднику>>
Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Сюди! Тут -20%
на передплату
Закрити +