Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Уряд призначив виконуючим обов'язки голови ДФС Дениса Гутенка

З 23 липня 2019 року виконання обов’язків голови ДФС покладено на директора департаменту таргетингу та управління митними ризиками Дениса Гутенка

Нагадаємо, що 17 липня 2019 року під час чергового засідання Уряду було прийнято рішення про звільнення О. Власова з посади в.о. голови ДФС.

Ініціатором цього став Президент України В. Зеленський. Причина - невиконання Власовим його прохання про звільнення керівників чотирьох митниць в західних областях. Усі подробиці читайте тут.

Як виявилося, того ж дня Кабмін призначив нового в.о. голови ДФС. Текст розпорядженням КМУ від 17.07.2019 р. № 556-р з'явився лише 22 липня ввечері. За ним тимчасово з 23 липня 2019 р. виконання обов’язків Голови ДФС покладено на директора департаменту таргетингу та управління митними ризиками ДФСУ Гутенка Дениса Вікторовича.

Гройсман вказував в день звільнення Власова: "Оскільки Власов був главою ліквідаційної комісії ДФС, то тепер ці обов'язки Кабмін поклав на директора одного з департаментів служби". Тож відповідно Д. Гутенко має зайнятися ліквідацією ДФС.

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі