Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Зустрічайте! Плани перевірок Фонду соцстраху на ІV квартал 2019 року для всіх областей

Всі регіональні управління Фонду соцстраху (крім Херсонського) та Фонд у м. Києві оприлюднили Плани-графіки проведення документальних планових перевірок страхувальників на ІV квартал 2019 року

Нагадуємо, що з березня 2019 року відновлено проведення планових перевірок страхувальників щодо використання ними коштів Фонду. Докладніше про ці перевірки ми писали в окремій аналітиці.

При цьому квартальні плани-графіки проведення планових перевірок повинні розміщуватись на веб-порталах Фонду в областях та місті Києві. 

Так, на ІІ квартал 2019 року такі плани-графіки були опубліковані 19-20 березня (дивіться тут), а на ІІІ квартал 2019 року - 18-20 червня (про це тут)

Станом на ранок 23 вересня, усі регіональні управління Фонду соцстраху  та Фонд у м. Києві оприлюднили Плани-графіки проведення документальних планових перевірок страхувальників на ІV  квартал 2019 року.

***

Читайте також:

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , Фонд соцстраху

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?