Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Увага! Держпраці буде відвідувати роботодавців з метою боротьби з коронавірусом

З 27 лютого фахівці відділів з питань гігієни праці Держпраці проводитимуть відвідування СГ у сфері роздрібної торгівлі, харчування та транспорту з метою інформування про заходи профілактики інфікування коронавірусом

Держпраці долучається до скоординованої роботи Уряду та відповідальних служб щодо профілактики інфікування населення коронавірусом Covid-19 та поширення захворювання на території України.

З 27 лютого фахівці відділів з питань гігієни праці, експертизи умов праці Держпраці, в межах своїх повноважень, проводитимуть безпосередні відвідування суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі, організації харчування та транспорту з метою інформування працівників та роботодавців про заходи профілактики інфікування коронавірусом.

Фахівці Держпраці під час інформаційних відвідувань використовуватимуть матеріали напрацьовані МОЗ та Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

***

Читайте також: 107 тисяч підприємств відвідає Держпраці з метою боротьби з коронавірусом

Джерело
Державна служба з питань праці
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , Трудові відносини , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Коментарі: 14

Новини по темі

Консультації по темі