Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Карантинні нововведення для бізнесу-2: роз'яснює ДПС

ДПС видала інформаційний лист №8 щодо особливостей застосування додаткових податкових пільг бізнеса. Але в цьому листі мова йде про ПДВ, податок на прибуток та перевірок

ДПСУ повідомляє, що 2 квітня опубліковано та набрав чинності Закон від 30.03.2020 р. №540-IX (раніше законопроєкт №3275) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Документом передбачено внесення змін у понад три десятки нормативно-правових актів. Зокрема, Закон скасовує ПДВ для ввезення медичних товарів і звільняє бізнес від сплати земельного податку та податку на майно, орендної плати за земельні ділянки, що перебувають у державній та комунальній власності. Крім того, передбачено ряд преференцій і для юридичних осіб – платників податку на прибуток підприємств.

Детальніше про нововведення та тимчасові норми, які запроваджуються на період карантину, читайте у восьмому інформаційному листі: «Карантинні нововведення для бізнесу. Частина І. Податок на прибуток, обіг підакцизних товарів, ПДВ». 

Інформаційний лист можна завантажити тут.

***

Читайте також:

Джерело
ДПСУ
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
ПДВ , Перевірки , Податок на прибуток , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі