• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Обережно шахраї! Податківці під час карантину не приходять на планові перевірки

Вилучено з «Моїх новин»

Якщо до платника податків завітали нібито з «податковою» перевіркою, то це можуть бути шахраї. Будьте уважні та обережні – перевіряйте інформацію

Обережно шахраї! Податківці під час карантину не приходять на планові перевірки

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

ДПС у Донецькій області нагадує, що 29 травня  2020 року набрав чинності Закон України від 13.05.2020 р. №591-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)", яким продовжується з 18 березня по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого КМУ на всій території України:

  • мораторій на проведення документальних перевірок правильності нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску. Документальні перевірки, що були розпочаті до 18 березня 2020 року та не були завершеними, зупиняються до завершення карантину.
  • мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок, а  перевірки, що були розпочаті до 18 березня 2020 року та не були завершеними, зупиняються до завершення карантину.

Такий мораторій не поширюється на проведення:

  • документальних позапланових перевірок з підстав, визначених пп. 78.1.8 ст. 78 ПКУ (проводиться щодо законності декларування заявленого до відшкодування з бюджету ПДВ та/або з від’ємного значення з ПДВ, яке становить більше 100 тис. грн);

фактичних перевірок в частині порушення:

  • обліку, ліцензування, виробництва, зберігання та транспортування пального, спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів;
  • цільового використання пального та спирту етилового платниками податків;
  • обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками;
  • здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального з підстав, визначених пп. 80.2.280.2.3 та 80.2.5 ст. 80 ПКУ.

Головне управління ДПС у Донецькій області звертає вашу увагу, якщо до вас повадилися нібито з «податковою» перевіркою, то це можуть бути шахраї. Будьте уважні та обережні –  перевіряйте інформацію!

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ДПС у Донецькій області

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»