Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

В керівництві ДПС знову зміни: в.о. голови став Михайло Тітарчук

Уряд призначив нового в.о. голови ДПС, Тітарчука Михайла

Розпорядженням Уряду від 25 листопада 2021 р. №1503-р призначено заступника Голови ДПС Тітарчука Михайла Івановича тимчасово виконуючим обовʼязки Голови Державної податкової служби України.

Олейніков Євген Володимирович, який до цього моменту виконував обов'язки Голови ДПС, зайняв посаду Заступника Голови Державної податкової служби України.  

Тітарчук є заступником голови ДПС з січня 2020 року, у квітні 2020 року виконував обов’язки голови податкової.

Працював в уряді Гройсмана заступником міністра Кабміну Олександра Саєнка у 2016 році, після чого перейшов до Мінекономрозвитку на посаду заступника міністра. Там Тітарчук пропрацював три роки до вересня 2019 року.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Урядовий портал
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
ДПСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі