Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Нові правила обміну інформацією з питань фінмоніторингу відтермінували до 1 травня 2022 року

Мінфін №602 відтермінував набрання чинності нових правил обміну інформацією з питань фінмоніторингу, які мали б запрацювати з 27 листопада

З метою ефективного запровадження автоматизованих систем та відповідного програмного забезпечення для формування повідомлень про фінансові операції Мінфін наказом від 17.11.2021 р. №602 відтермінував до 1 травня 2022 року набрання чинності Наказу від 04.06.2021 р. №322 "Про затвердження порядку обміну інформацією з питань фінансового моніторингу".

Нагадаємо, що Наказом №322 Мінфін затвердив:

  1. Порядок створення особистого кабінету суб'єкта первинного фінансового моніторингу та доступу до е-кабінету системи фінансового моніторингу
  2. Порядок інформаційної взаємодії суб'єктів первинного фінансового моніторингу та Державної служби фінансового моніторингу України.

Нові редакції цих порядків мали б запрацювати  з 27 листопада 2021 року. Але завдяки Наказу №602 цю подію відтерміновано до 1 травня 2022 року.

Наказ № 602 зареєстровано в Міністерстві юстиції 23 листопада 2021 р. за № 1526/37148 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Але його ще опубліковано в офіційних джерелах.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , Фінанси

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі