• Посилання скопійовано

Уряд ухвалив зміни до перевірок «єдинників» контролюючими органами

Йдеться про удосконалення норм Закону № 4448 щодо особливостей здійснення держнагляду у сфері господарської діяльності «єдинників»

Уряд ухвалив зміни до перевірок «єдинників» контролюючими органами
Вчора на черговому засіданні КМУ було схвалено проєкт Закону «Про внесення зміни до статті 2 Закону України «Про особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності щодо фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності». Про це повідомив Тарас Мельничук. 

Законопроєктом пропонується встановити, що  дія Закону «Про особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності щодо фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності» не поширюється на відносини, повʼязані з державним контролем за дотриманням вимог законодавства:

  • про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин;
  • у сфері контролю якості та безпеки лікарських засобів на всіх етапах обігу;
  • щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів;
  • у сфері донорства крові та компонентів крові, функціонування системи крові на всіх етапах обігу.

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»