• Посилання скопійовано

ДПС вже може накладати штраф за несплату ЄП ФОПами І та ІІ груп

ДПС підкреслила, що несвоєчасна сплата єдиного податку у повному обсязі для І та ІІ груп може призвести до накладення штрафу у розмірі 50% від суми

ДПС вже може накладати штраф за несплату ЄП ФОПами І та ІІ груп

ДПС у Львівській області повідомляє, що несплата чи сплата не у повному обсязі фізичною особою - платником єдиного податку 1 та 2 групи авансових внесків єдиного податку в порядку та у строки, визначені Податковим кодексом, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 відсотків ставки єдиного податку, обраної платником єдиного податку.

На сьогодні ставка єдиного податку для платників першої групи – 268,40 грн (не більше 10 відсотків прожиткового мінімуму станом на 1 січня поточного року), для другої – 1340 грн (не більше 20 відсотків мінімальної заробітної плати).

Отже, штрафна санкція може сягати 134,20 грн для платників єдиного податку першої групи і 670 грн – для другої.

 

Від редакції: За Законом №3219 за серпень платники ЄП І та ІІ груп вже повинні сплачувати авансові внески, але є винятки (це ФОПи з ТОТ та території бойових дій). А ще ДПС має списати зайво нараховані суми боргу за квітень 2022 року - липень 2023 року. Про це ми писали тут

***

Читайте також:

Джерело: ДПС у Львівській області

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»