• Посилання скопійовано

ДПС хоче дізнатися від бізнесу про проблеми у своїй роботі

ДПС проводить щорічне дослідження з оцінки задоволеності бізнесу рівнем обслуговування податкових органів, аби ідентифікувати проблемні питання в роботі

ДПС хоче дізнатися від бізнесу про проблеми у своїй роботі

Державна податкова служба України проводить щорічне дослідження з оцінки задоволеності бізнесу рівнем обслуговування податкових органів.

Допоможіть ідентифікувати проблемні питання в роботі органів ДПС, що потребують особливої уваги і втручання з метою їх усунення, а також ті аспекти діяльності, якими ви, навпаки, задоволені.

Опитування є анонімним та добровільним.

ДПС просить заповнити анкету за посиланням.

Посилання буде активним з 07 листопада 2023 року до 07 грудня 2023 року.

У разі виникнення технічних проблем з доступом ви можете звернутися за тел. (044) 281-3029.

Результати опитування буде оприлюднено на вебпорталі ДПС tax.gov.ua та сторінці ДПС у Facebook одразу після їх опрацювання.

Джерело: ДПСУ

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»