• Посилання скопійовано

Гетманцев закликає бізнес скаржитися на порушників-податківців

Субʼєкти господарювання мають можливість звертатися до нього на гарячу лінію щодо порушення прав платників та/або будь-яких корупційних проявів з боку ДПС

Гетманцев закликає бізнес скаржитися на порушників-податківців

Гетманцев у своєму Телеграм-каналі підкреслив, що субʼєкти господарювання мають можливість звертатися  до нього на гарячу лінію (0503565541) або в його Телеграм-канал щодо порушення прав платників та/або будь-яких корупційних проявів з боку службовців митниці та податкової.

Він зауважив, що краще з конкретними прізвищами та назвами. Нардеп гарантує анонімність.

"Давайте все ж таки переходити від пустих гасел та балачок у соцмережах до конкретної роботи по чистці фіскальних органів від покидьків", - наголосив він.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»