• Посилання скопійовано

Як банки повідомлятимуть ДПС про завершення валютного нагляду за строками розрахунків з експорту товарів?

Мінфін затвердив форму та порядок подання банками до ДПСУ повідомлення про завершення банками валютного нагляду за дотриманням граничних строків розрахунків платників податків за операціями з експорту товарів, до яких застосовано режим експортного забезпечення

Як банки повідомлятимуть ДПС про завершення валютного нагляду за строками розрахунків  з експорту товарів?

Мінфін наказом від 09.10.2023 №535 (зареєстрований у Міністерстві юстиції 26.01.2024  за №137/41482) затвердив: 

  • форму Повідомлення про завершення здійснення банками валютного нагляду за дотриманням граничних строків розрахунків платників податків за відповідними операціями з експорту товарів, до яких застосовано режим експортного забезпечення;
  • Порядок подання банками до Державної податкової служби України повідомлення про завершення здійснення банками валютного нагляду за дотриманням граничних строків розрахунків платників податків за відповідними операціями з експорту товарів, до яких застосовано режим експортного забезпечення.

Банк протягом трьох робочих днів, наступних за днем завершення здійснення валютного нагляду за дотриманням граничних строків розрахунків за відповідною операцією з експорту товарів, до яких застосовано режим експортного забезпечення (крім завершення валютного нагляду у зв'язку із закриттям всіх рахунків резидента в банку та/або зміною обслуговуючого банку в митній декларації), подає до ДПС засобами електронного зв'язку в електронній формі Повідомлення з дотриманням вимог Законів "Про електронні документи та електронний документообіг", "Про електронні довірчі послуги" та статті 42 розділу II ПКУ.

Цей наказ набере чинності через 30 днів з дня його офіційного опублікування. Опублікований в "Офіційному віснику України" 22 лютого 2024 №17.

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»