• Посилання скопійовано

ДПСУ оновила план-графік перевірок на 2024 рік

Станом на 29.02.2024 р. оновлено розділи I та II щодо перевірок юросіб, а також розділ ІІІ, який стосується перевірок фізосіб. Розділ IV щодо перевірок з питань правильності обчислення ПДФО, ВЗ та ЄСВ поки залишився без змін

ДПСУ оновила план-графік перевірок на 2024 рік

29 лютого 2024 року ДПСУ оприлюднила оновлені частини плану-графіку перевірок на 2024 рік. А саме:

  • Розділ I "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та Розділ II "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів" (завантажити). За ними цього року податківці планують провести 2183 податкові перевірки (у першочерговому варіанті було 2172);
  • Розділ ІІІ "Документальні планові перевірки фізичних осіб (завантажити).  Він налічує  921 особу, до якої цього року планує завітати з візитом ДПС (раніше було 914).

Розділ IV "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (завантажити) наразі залишився без змін (станом на 22.12.2023).

Загалом у 2024 році податківці планують провести 3260 планових перевірок (для порівняння - на початку 2024 року у плані-графіку перевірок було 3242 підприємств та підприємців).

Нагадаємо, що 8 грудня 2023 року набрав чинності Закон від 09.11.2023 №3453 щодо скасування мораторію на проведення податкових перевірок. Ним розширено критерії відбору платників податків для планових перевірок. Фізосіб-"єдинників" І та ІІ груп перевірки поки що не торкнуться. Більше подробиць тут.

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»