• Посилання скопійовано

ДПС виявлено низку порушень під час перевірок перевізників пасажирів та вантажів

Протягом квітня 2024 року територіальними органами ДПС організовано проведення приблизно 50 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з перевезення пасажирів та вантажів

ДПС виявлено низку порушень під час перевірок перевізників пасажирів та вантажів

Протягом квітня 2024 року територіальними органами ДПС організовано проведення приблизно 50-ти перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з перевезення пасажирів та вантажів (у тому числі міжнародні).

За результатами завершених перевірок територіальними органами ДПС встановлено непоодинокі випадки порушення вимог податкового та трудового законодавства, контроль за яким покладено на податкові органи, а також порушення порядку проведення розрахунків.

Так, серед іншого перевірками встановлено порушення ст. 54, 119, 120, 140164 та 168 ПКУ щодо своєчасності подання звітності, визначення сум та сплати податкових та грошових зобов’язань, у тому числі як податкового агента, ст. 21 – 24 КЗпП. Зокрема, встановлено 113 випадків використання найманої праці без належного оформлення, а також  порушення п. 1 – 2 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Прогнозна сума нарахувань становить 2,8 млн гривень.

Крім того, копії матеріалів перевірок спрямовано до Міжрегіональних територіальних органів Державної служби з питань праці.

Нагадуємо платникам податків, що лише належний рівень правової культури та свідомості при організації господарської діяльності допоможе уникнути негативних наслідків.

Джерело: ДПСУ

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»