• Посилання скопійовано

БЕБ провело обшуки у найбільших нелегальних виробників тютюну

14 травня працівники Бюро економічної безпеки провели обшуки у п'яти провідних вітчизняних тютюнових компаніях через підозри у нелегальній діяльності

БЕБ провело обшуки у найбільших нелегальних виробників тютюну

14 травня проведено одночасно обшуки у 5-ти найбільших вітчизняних виробників тютюну, щодо яких є підтверджені відомості про їхню нелегальну діяльність. Так, серед них відома львівська фабрика і фабрика відомого нам з вами конвертатора з Києва.

Подекуди виявлено підроблені акцизні марки, немарковані тютюнові вироби. Про це повідомив Гетманцев у своєму Телеграм-каналі.

Він підкреслив, що обшуки ще не завершені.

Процесуальні дії щодо підтвердження виготовлення контрафактних цигарок на відповідному обладнанні тривають. Це потребує деякого часу, але у разі бажання, яке точно є, це нескладно.

Окремо Гетманцев наголосив, що на сьогодні виготовлення нелегального тютюну заблоковано повністю.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»