• Посилання скопійовано

Перевірки ПФУ: змінилася форма припису про усунення госпсуб’єктом порушень

Уточнено, що припис може бути оскаржено до ПФУ (вул. Бастіонна, 9, м. Київ-14, 01601) протягом 30 календарних днів з дня його доведення до відома суб’єкта господарювання та/або до суду

Перевірки ПФУ: змінилася форма припису про усунення госпсуб’єктом порушень

Пенсійний фонд постановою від 25.04.2024 № 11-1 вніс зміни до форми Припису про усунення суб'єктом господарювання порушень вимог законодавства у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

А саме у формі уточнюється, що припис може бути оскаржено до Пенсійного фонду України (вул. Бастіонна, 9, м. Київ-14, 01601) протягом тридцяти календарних днів з дня його доведення до відома суб’єкта господарювання та/або до суду в порядку, встановленому законом.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування. Станом на 07.06.2024 не опубліковано.

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»