Увага! Від псевдоподатківців надходять листи зі шкідливими вкладеннями
Київські податківці попередили про розсилання платникам податків електронних листів зі шкідливими вкладеннями начебто від імені Державної податкової інспекції у Солом’янському районі м. Києва

Головне управління ДПС у м. Києві попереджає про розсилання платникам податків електронних листів зі шкідливими вкладеннями начебто від імені Державної податкової інспекції у Солом’янському районі м. Києва. У листі йдеться про надання копій документів для проведення перевірки.
Наголошуємо, що посадові особи Головного управління ДПС у м. Києві діють виключно у межах законодавства та не мають жодного стосунку до таких розсилань.
Закликаємо платників податків не реагувати на надіслані листи, не відкривати та не завантажувати підозрілих файлів та посилань.
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.
Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.