Головна Усі новини Право і відповідальність Відповідальність, санкції і штрафи

Президент підписав закони щодо розмитнення авто з «єврономерами»

Президент П. Порошенко підписав законопроекти №8487 та №8488 про розмитнення автомобілів з «єврономерами»

«Інтерфакс-Україна» розповідає, що кошти від розмитнення автомобілів з «єврономерами» підуть на покриття дефіциту Пенсійного фонду, на індексації пенсій, на виплати тим, хто отримує мінімальну пенсію.

«Підписав закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами. Всі кошти від цього, від першої й до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду на покриття його дефіциту, на індексації пенсій, на виплати в першу чергу тим, хто отримує мінімальну пенсію. Це чітко й недвозначно передбачено законом», – написав П.Порошенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю вранці.

Він зазначив, що ухвалення цих законів є «непростим компромісом між державою та фактичними власниками авто».

«Між тими, хто вже прийняв як даність неминучість податків, і тими, хто лише отримав шанс стати сумлінним платником податків. І от щоби останні не мали жодного сумніву, що їхні гроші йдуть на добру справу, їх і вирішили в цільовий спосіб направити на допомогу пенсіонерам. Від Пенсійного фонду вимагатиму регулярно звітувати про обсяги коштів, отриманих від легалізації авто», – зазначив П.Порошенко.

Він також закликав власників автомобілів з іноземною реєстрацією скористатися пільговим порядком розмитнення та утриматися від акцій протесту.

«Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І державу будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків. Це має стати аксіомою, і підписання зазначених законів – крок у тому напрямку. Дякую всім за розуміння і здатність до компромісу», – підсумував він.

 

UPD_26/11/2018

24 листопада в "Голосі України" від 24.11.2018 р. №223 було опубліковано два закони щодо правил застосування на території авто з "єврономерами". Відповідно до змісту цих законів, вони набирають чинності з наступного дня після їх опублікування, крім окремих норм. 

Тож саме з 25 листопада набрали чинності Закон №2611 (щодо нових правил оподаткування акцизом автотранспорту) та Закон №2612 (щодо митного оформлення авто з єврономерами). 

***

Читайте також:

Джерело
Інтерфакс-Україна
Рубрика:
Право і відповідальність / Відповідальність, санкції і штрафи
Теги:
Автотранспорт , Відповідальність , Митниця , Штрафи , Транспортні засоби

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 5

Новини по темі

Консультації по темі