Головна Усі новини Право і відповідальність Відповідальність, санкції і штрафи

Незабаром зміниться порядок адмінарешту майна платника податків

ДПС опублікувала проєкт наказу Мінфіну зі змінами до Порядку застосування адміністративного арешту майна платника податків

8 квітня 2021 року ДПС опублікувала проєкт наказу Мінфіну (завантажити), яким пропонується внести зміни до Порядку застосування адміністративного арешту майна платника податків.

Як зазначено у пояснювальній записці, змінами, внесеними Законом №1117, п. 94.19 ПКУ доповнено пп. 94.19.10. За ним припинення адміністративного арешту майна платника податків здійснюється у зв’язку зі взяттям контролюючим органом на податковий облік нерезидента на підставі акта перевірки.

Крім того, судова практика, у тому числі сформована на огляді ключових правових позицій Верховного Суду у сфері оподаткування та митної справи від 25.09.2020 р., в частині застосування арешту коштів на рахунках платника податків потребує врегулювання у нормативно-правовому акті.

Саме тому проєктом наказу пропонується доповнити обставини припинення адміністративного арешту майна відповідно до внесених Законом №1117 змін, відповідно до яких припинення адміністративного арешту майна платника податків здійснюється у зв’язку зі взяттям контролюючим органом на податковий облік нерезидента на підставі акта перевірки.

Очікується, що цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. А поки що зауваження та пропозиції до проєкту наказу можна надавати протягом 20 робочих днів з дня його оприлюднення на офіційному порталі ДПСУ  у письмовій та/або електронній формі за адресою:

  • Державна податкова служба України, Львівська пл., 8, м. Київ, 04053, e‑mail: [email protected],
  • Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, буд. 9/11, м. Київ, 01011, е-mail: [email protected]

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ДПСУ
Рубрика:
Право і відповідальність / Відповідальність, санкції і штрафи
Теги:
Відповідальність , Заборгованість

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі