Головна Усі новини Право і відповідальність Відповідальність, санкції і штрафи

За несвоєчасне подання єдиної звітності за І квартал через некоректну роботу сервісу ДПС адмінштрафу не буде

Комітет Гетманцева видав лист щодо долі адмінштрафів через несвоєчасне подання звітності з вини ДПС. За ним, платники податків не можуть бути притягнені до адміністративної відповідальності за несвоєчасне подання об’єднаного звіту по ЄСВ та ПДФО у зв’язку з некоректною роботою ПЗ ДПС

Комітет Гетманцева видав лист щодо долі адмінштрафів через несвоєчасне подання звітності з вини ДПС. Про це йде мова у профілі Гетманцева у фейсбуці. 

Зокрема, платники податків не можуть бути притягнені до адміністративної відповідальності за несвоєчасне подання об’єднаного звіту по ЄСВ та ПДФО у зв’язку з некоректною роботою програмного забезпечення податкового органу.

У своєму пості він вказав, що у разі складання податковими органами протоколів про адміністративні правопорушення повідомляйте мене особисто через електронну приймальню [email protected]. Тож незволікацйте такою можливістю та у разі накладання адмінштрафів звертатися за цією адресою.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Відповідальність, санкції і штрафи
Теги:
Відповідальність , єдина звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 8

Новини по темі

Консультації по темі