Главная Все новости «Дебет-Кредит» Новости портала

О чем нас спрашивали на прошлой неделе

10 самых интересных вопросов, ответы на которые получили пользователи нашего сервиса consulting.dtkt.ua за прошедшую неделю

Чи подаються форми №1-мс та №2-мс фінвітності до органів статистики в квартальному періоді?  

ТОВ на загальній системі завжди належало до мікропідприємств. За 2020 р. ТОВ подало річну звітність за формою №1-мс, №2-мс та річну декларацію з прибутку  з рішенням про незастосування різниць. За 2021 р. ТОВ подає річну звітність за ф. №1мс, №2мс та річну декларацію з прибутку. Але від статистики прийшло нагадування подати звітність за І квартал 2021 р. За якою формою потрібно звітувати?

Які звіти має подавати ФОП - «єдинник» ІІ групи? 

ФОП на ІІ групі ЄП без найманих працівників. Які звіти він повинен подавати з 01.01.2021 року? 

Карантинна допомога 8 000 грн для ФОПів 

ФОП, основний вид діяльності 47.71, закрився на карантин у Харкові. Але поряд з цим отримує дохід від інтернет-торгівлі за кодом 47.91. ФОП не є найманим працівником та сплачує ЄСВ. Чи належить йому допомога 8 тис. грн від держави? 

Відпустка працівнику новачку - «погодиннику»

Як розрахувати відпускні працівнику, який не відпрацював повний місяць і пішов у відпустку (за домовленістю з адміністрацією до настання 6-місячного терміну роботи)? Згідно зі штатним розкладом, його праця оплачується за годинною тарифною ставкою (місячний посадовий оклад не передбачений) 

РК на коригування ціни до заблокованої ПН 

У червні 2020 р. отримано передоплату за соняшник, виписано ПН, але заблоковано. У листопаді 2020 р. укладено додаткову угоду на зміну ціни і протягом листопада здійснено кілька відвантажень на суму, більшу за передоплату. Який код причини коригування і якою датою складати РК? 

Сплата ПДФО за працівників, які працюють в орендованих приміщеннях

Підприємство має орендовані приміщення в інших містах України, де працюють працівники. Чи повинне підприємство сплачувати ПДФО за працівників, які там працюють, до місцевого бюджету та подавати Додаток №4ДФ за ними, якщо підприємство не ставало на облік за неосновним містом обліку в тих містах, де є орендовані приміщення?

Звільнення від оподаткування ПДВ при постачанні товарів в рамках МТД

ТОВ постачає товари у рамках проекту міжнародної технічної допомоги у межах затвердженого плану закупівлі товарів, робіт і послуг, що придбаваються виконавцем проекту МТД за кошти МТД. Які особливості звільнення від оподаткування ПДВ?

Як відшкодовувати відрядні витрати, якщо відрядження перервано?

Підприємство направило директора у відрядження до Мадриду, придбало квитки на літак в обидві сторони, перерахувало на картку кошти на відрядження. Але з пів-дороги довелося вернутися, оскільки в Мадриді ввели карантин. Як відшкодовувати відрядні витрати?

Відповідальність за завищення суми бюджетного відшкодування ПДВ

Підприємством було виявлено факт заниження суми ПЗ з ПДВ у періоді, в якому було отримано бюджетне відшкодування з ПДВ. Яка відповідальність передбачена при самостійному виявлені завищення суми бюджетного відшкодування? Чи застосовується штраф, передбачений пп. 50.1 ПКУ, при поданні УР? 

Відшкодування витрат на комунальні послуги у відрядженні

Працівник у закордонному відрядженні винаймає квартиру та самостійно сплачує оренду, комунальні послуги і місцеві податки. При подачі авансового звіту він надає документи щодо оренди: договір, інвойси, квитанції про оплату. Чи виникає додаткове благо у працівника і чи може підприємство віднести ці суми до витрат за нормами ПКУ?

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новости портала
Теги:
Консультации

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме