Главная Все новости Финансы и банки Страхование

Мининфраструктуры предлагает вчетверо увеличить страховые выплаты пассажирам

Разработаны изменения к Положению об обязательном личном страховании от несчастных случаев на транспорте

Міністерство інфраструктури України виступає за збільшення суми страхових виплат пасажирам ліцензованого транспорту, які потрапили у ДТП, до 24 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Відповідний проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до Положення про обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті» розробили фахівці Департаменту безпеки відомства.
Як зазначають у Департаменті, наразі страхові виплати на транспорті не відповідають нинішньому рівню вартості медичної допомоги постраждалим від нещасних випадків на транспорті чи поховання загиблих, матеріальної компенсації у зв’язку із втратою годувальника в аваріях та дорожньо-транспортних пригодах. Тож Мінінфраструктури пропонує підвищити розмір страхової суми для кожного застрахованого з 6000 до 24000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Відтак із прийняттям цієї постанови зростуть соціальна захищеність пасажирів, потерпілих унаслідок нещасних випадків на транспорті, та довіра громадськості до діяльності страхових компаній у галузі транспорту. Адже, як свідчить аналіз, у 2011 році при страхуванні пасажирів від нещасних випадків на транспорті страховим компаніям підприємствами, підвідомчими Мінінфраструктури, було перераховано 86 113 576,41 грн. Утім, страхові виплати за 57 страхових випадків становили лише 358 938 грн, тобто 0,42% від перерахованих коштів.
Довідково
Проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті» розміщено на офіційному сайті Мінінфраструктури у розділі «Регуляторна діяльність».
Пропозиції та зауваження до проекту можуть надсилатися зацікавленими юридичними та фізичними особами впродовж 30 календарних днів з дати опублікування на адресу Департаменту безпеки Мінінфраструктури 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14; тел./факс: 351-49-07, e-mail: pam@mtu.gov.ua; а також Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Джерело
Міністерство інфраструктури
Рубрика:
Финансы и банки / Страхование
Теги:
Перевозки , Законопроекты , Страхование

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +