Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

ГНС активизировалась с проверками СХ алкогольной сферы

ГНС в настоящее время проводит операцию «Спирт», результатом которой должна стать максимальная ликвидация теневого рынка алкогольной продукции в Украине

Вадим Мельник на своїй сторінці у facebook розповідає, що боротьба Державної фіскальної служби України з контрафактним алкоголем продовжується!

Як я повідомляв раніше, з 1 лютого фіскальна служба розпочала масштабну операцію «Спирт», яка має на меті ліквідувати тіньовий ринок алкогольної продукції.

За роки існування служба накопичила чимало напрацювань, форм, методів та алгоритмів роботи з виявлення та розкриття економічних злочинів. Сьогодні першочергові підходи до роботи в службі сфокусовані на аналітичних та превентивних засобах. Виявлення та аналіз операцій, які мають ознаки ризику або шахрайства – основний критерій який я ставлю у повсякденній роботі перед підлеглими.

Наразі, ми маємо одні з перших, вагомих досягнень: з початку операції встановлено 118 інтернет-ресурсів, на яких здійснювалась незаконна реалізація лікеро-горілчаної продукції. В ході проведення подальших заходів діяльність 74 з них припинено. В судах розглядаються 12 клопотань про заборону доступу до майже 100 сайтів та закритих груп в соціальних мережах.

Відмічу, що в полі зору та оперативній розробці служби існують й інші напрямки. Ми проводимо заходи з встановлення та припинення діяльності суб’єктів господарювання, які неправомірними діями, через так звані «скрутки» чи схеми уникнення сплати податку, завдають державі мільйонні збитки.

Окрім офіційного припинення діяльності вебресурсів, службою були виявлені незаконні виробництва лікеро-горілчаної продукції. Припинена діяльність 12 тіньових підприємств виготовлення контрафактного алкоголю. Вилучено 162 тонни спирту та 117 тонн лікеро-горілчаної продукції.

Робота по протидії незаконному виробництву алкогольної продукції триває!

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
Алкоголь , Проверки , ГНСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме